tht - generální sponzor šachové extraligy družstev

tht Extraliga ČR

družstev v šachu 2016/2017

4. kolo

11. prosince 2016 10:00

ŠK DURAS BVK Královo Pole3 : 5Výstaviště Lysá nad Labem
1IM Ponizil Cyril2521½ : ½2677GM Najer Evgeniy (C)
2GM Polak Tomas2505½ : ½2599GM Landa Konstantin (C)
3Blahynka Martin24241 : 02558GM Yemelin Vasily (C)
4Roubalik Jakub (H)24000 : 12563GM Stocek Jiri
5IM Vyskocil Neklan2332½ : ½2519IM Plat Vojtech
6Nepomucky Ondrej22150 : 12486GM Krejci Jan
7Macharacek Simon22200 : 12409GM Jansa Vlastimil
8Micanek Tomas2062½ : ½2373IM Priehoda Vitezslav
Lokomotiva Brno2 : 6ŠK města Lysá nad Labem
1IM Biolek Richard (H)24400 : 12597GM Potkin Vladimir (C)
2IM Druska Juraj (C)24600 : 12581GM Vorobiov Evgeny (C)
3FM Burdalev Kirill23470 : 12587GM Danin Alexandr (C)
4FM Kratochvil Josef2274½ : ½2442FM Nguyen Thai
5FM Skliba Martin2252½ : ½2421IM Suran Jan
6Kratochvil Karel2173½ : ½2422FM Londyn Radek
7Kratochvil Milan2205½ : ½2399IM Cerveny Martin
8WGM Kulovana Eva21690 : 12282Bednar Marcel
ŠK AD Jičín2½ : 5½1. Novoborský ŠK
1GM Sethuraman S.P. (C)26400 : 12742GM Navara David
2GM Socko Bartosz (C)25950 : 12736GM Wojtaszek Radoslaw (C)
3GM Bulski Krzysztof (C)2522½ : ½2673GM Shirov Alexej (C)
4IM Bures Jaroslav23740 : 12651GM Laznicka Viktor
5FM Kraus Tomas24061 : 02646GM Bartel Mateusz (C)
6FM Vykouk Jan2428½ : ½2591GM Hracek Zbynek
7Svoboda Vaclav24260 : 12540GM Babula Vlastimil
8IM Kourousis Epaminondas2378½ : ½2456IM Kriebel Tadeas
ŠK Rapid Pardubice5½ : 2½Prestige Photo Unichess
1GM Rodshtein Maxim (C)2687½ : ½2554GM Michalik Peter
2GM Movsesian Sergei (C)26771 : 02494IM Cernousek Lukas
3GM Dragun Kamil (C)2609½ : ½2507GM Bernasek Jan
4GM Votava Jan25221 : 02437IM Jirka Jiri (H)
5GM Petr Martin24931 : 02391IM Vavra Pavel
6FM Marek Matyas23810 : 12380FM Simek Petr
7GM Jirovsky Milos2439½ : ½2329FM Jurcik Martin (C)
8FM Pulpan Jakub23821 : 02288Rehorek Martin
ŠK Slavoj Poruba5 : 3Tatran Litovel
1GM Mista Alexander (C)2584½ : ½2681GM Piorun Kacper (C)
2GM Bobras Piotr (C)2517½ : ½2533IM Kanarek Marcel (C)
3GM Jakubowski Krzysztof (C)25291 : 02343IM Zpevak Pavel
4GM Cvek Robert2525½ : ½2360FM Rosko Lubos
5IM Kanovsky David24191 : 02328IM Studnicka Tomas
6IM Malinovsky Karel2448½ : ½2437IM Butkiewicz Lukasz (C)
7FM Caletka Radomir2382½ : ½2260FM Kuchynka Lukas
8FM Adamek Jiri2382½ : ½2341FM Straka Vojtech
Labortech Ostrava4 : 4BŠŠ Frýdek Místek
1GM Dziuba Martin (C)2553½ : ½2581GM Azarov Sergei (C)
2GM Jakubiec Artur (C)2505½ : ½2567GM Fedorov Aleksei (C)
3GM Pakleza Zbigniew (C)2495½ : ½2539GM Antoniewski Rafal (C)
4IM Rasik Vitezslav24451 : 02413IM Zwardon Vojtech
5FM Kociscak Jiri24710 : 12589GM Rausis Igors
6GM Velicka Petr2431½ : ½2406IM Rojicek Vojtech
7IM Biolek Richard2457½ : ½2403Szotkowski Jakub
8GM Talla Vladimir2446½ : ½2366IM Jasny Stanislav

© pro ŠSČR Pavel Šimáček 2014