tht - generální sponzor šachové extraligy družstev

tht Extraliga ČR

družstev v šachu 2016/2017

Rozpis utkání

1. kolo

TermínZápasVýsledek
8. října 2016 10:00Lokomotiva Brno - 1. Novoborský ŠK0 : 8
8. října 2016 10:00ŠK Slavoj Poruba - ŠK města Lysá nad Labem5 : 3
8. října 2016 10:00Labortech Ostrava - Výstaviště Lysá nad Labem2½ : 5½
8. října 2016 10:00ŠK DURAS BVK Královo Pole - Prestige Photo Unichess4 : 4
8. října 2016 10:00ŠK AD Jičín - BŠŠ Frýdek Místek6½ : 1½
8. října 2016 11:00ŠK Rapid Pardubice - Tatran Litovel5 : 3

2. kolo

TermínZápasVýsledek
9. října 2016 10:00BŠŠ Frýdek Místek - ŠK Rapid Pardubice3½ : 4½
9. října 2016 10:00Tatran Litovel - ŠK AD Jičín2½ : 5½
9. října 2016 10:00Prestige Photo Unichess - Lokomotiva Brno4 : 4
9. října 2016 10:001. Novoborský ŠK - ŠK DURAS BVK Královo Pole6 : 2
9. října 2016 10:00ŠK města Lysá nad Labem - Labortech Ostrava4 : 4
9. října 2016 10:00Výstaviště Lysá nad Labem - ŠK Slavoj Poruba5 : 3

3. kolo

TermínZápasVýsledek
10. prosince 2016 10:00ŠK města Lysá nad Labem - ŠK DURAS BVK Královo Pole4 : 4
10. prosince 2016 10:00Výstaviště Lysá nad Labem - Lokomotiva Brno8 : 0
10. prosince 2016 11:001. Novoborský ŠK - ŠK Rapid Pardubice5 : 3
10. prosince 2016 10:00Prestige Photo Unichess - ŠK AD Jičín5 : 3
10. prosince 2016 11:00Tatran Litovel - Labortech Ostrava2½ : 5½
10. prosince 2016 10:00BŠŠ Frýdek Místek - ŠK Slavoj Poruba4 : 4

4. kolo

TermínZápasVýsledek
11. prosince 2016 10:00ŠK DURAS BVK Královo Pole - Výstaviště Lysá nad Labem3 : 5
11. prosince 2016 10:00Lokomotiva Brno - ŠK města Lysá nad Labem2 : 6
11. prosince 2016 10:00ŠK Slavoj Poruba - Tatran Litovel5 : 3
11. prosince 2016 10:00Labortech Ostrava - BŠŠ Frýdek Místek4 : 4
11. prosince 2016 10:00ŠK Rapid Pardubice - Prestige Photo Unichess5½ : 2½
11. prosince 2016 11:00ŠK AD Jičín - 1. Novoborský ŠK2½ : 5½

5. kolo

TermínZápasVýsledek
28. ledna 2017 10:00Tatran Litovel - 1. Novoborský ŠK2 : 6
28. ledna 2017 12:00ŠK Slavoj Poruba - ŠK DURAS BVK Královo Pole5 : 3
28. ledna 2017 11:00Labortech Ostrava - Lokomotiva Brno5 : 3
28. ledna 2017 10:00ŠK AD Jičín - ŠK města Lysá nad Labem3½ : 4½
28. ledna 2017 10:00ŠK Rapid Pardubice - Výstaviště Lysá nad Labem3 : 5
28. ledna 2017 10:00BŠŠ Frýdek Místek - Prestige Photo Unichess5 : 3

6. kolo

TermínZápasVýsledek
29. ledna 2017 10:00Prestige Photo Unichess - Tatran Litovel4½ : 3½
29. ledna 2017 10:00ŠK města Lysá nad Labem - ŠK Rapid Pardubice2½ : 5½
29. ledna 2017 10:00Výstaviště Lysá nad Labem - ŠK AD Jičín6 : 2
29. ledna 2017 10:00ŠK DURAS BVK Královo Pole - Labortech Ostrava4 : 4
29. ledna 2017 10:00Lokomotiva Brno - ŠK Slavoj Poruba3 : 5
29. ledna 2017 10:001. Novoborský ŠK - BŠŠ Frýdek Místek5½ : 2½

7. kolo

TermínZápasVýsledek
25. února 2017 10:00Lokomotiva Brno - ŠK Rapid Pardubice3 : 5
25. února 2017 10:00ŠK DURAS BVK Královo Pole - ŠK AD Jičín2½ : 5½
25. února 2017 10:00Výstaviště Lysá nad Labem - Tatran Litovel8 : 0
25. února 2017 10:00ŠK města Lysá nad Labem - BŠŠ Frýdek Místek1½ : 6½
25. února 2017 10:00Prestige Photo Unichess - ŠK Slavoj Poruba3½ : 4½
25. února 2017 10:001. Novoborský ŠK - Labortech Ostrava4½ : 3½

8. kolo

TermínZápasVýsledek
26. února 2017 10:00ŠK AD Jičín - Lokomotiva Brno6½ : 1½
26. února 2017 10:00ŠK Rapid Pardubice - ŠK DURAS BVK Královo Pole4½ : 3½
26. února 2017 10:00BŠŠ Frýdek Místek - Výstaviště Lysá nad Labem2 : 6
26. února 2017 10:00Tatran Litovel - ŠK města Lysá nad Labem5 : 3
26. února 2017 10:00ŠK Slavoj Poruba - 1. Novoborský ŠK3 : 5
26. února 2017 10:00Labortech Ostrava - Prestige Photo Unichess5 : 3

9. kolo

TermínZápasVýsledek
31. března 2017 10:00ŠK Slavoj Poruba - Labortech Ostrava0 : 0
31. března 2017 10:00ŠK DURAS BVK Královo Pole - Lokomotiva Brno0 : 0
31. března 2017 10:00ŠK města Lysá nad Labem - Výstaviště Lysá nad Labem2 : 6
31. března 2017 10:00Prestige Photo Unichess - 1. Novoborský ŠK0 : 0
31. března 2017 10:00BŠŠ Frýdek Místek - Tatran Litovel0 : 0
31. března 2017 10:00ŠK AD Jičín - ŠK Rapid Pardubice0 : 0

10. kolo

TermínZápasVýsledek
1. dubna 2017 10:001. Novoborský ŠK - Výstaviště Lysá nad Labem0 : 0
1. dubna 2017 10:00Prestige Photo Unichess - ŠK města Lysá nad Labem0 : 0
1. dubna 2017 10:00Tatran Litovel - Lokomotiva Brno0 : 0
1. dubna 2017 10:00BŠŠ Frýdek Místek - ŠK DURAS BVK Královo Pole0 : 0
1. dubna 2017 10:00ŠK Rapid Pardubice - Labortech Ostrava0 : 0
1. dubna 2017 10:00ŠK AD Jičín - ŠK Slavoj Poruba0 : 0

11. kolo

TermínZápasVýsledek
2. dubna 2017 10:00Labortech Ostrava - ŠK AD Jičín0 : 0
2. dubna 2017 10:00ŠK Slavoj Poruba - ŠK Rapid Pardubice0 : 0
2. dubna 2017 10:00Lokomotiva Brno - BŠŠ Frýdek Místek0 : 0
2. dubna 2017 10:00ŠK DURAS BVK Královo Pole - Tatran Litovel0 : 0
2. dubna 2017 10:00Výstaviště Lysá nad Labem - Prestige Photo Unichess0 : 0
2. dubna 2017 10:00ŠK města Lysá nad Labem - 1. Novoborský ŠK0 : 0

© pro ŠSČR Pavel Šimáček 2014