tht - generální sponzor šachové extraligy družstev

tht Extraliga ČR

družstev v šachu 2016/2017

Aktuality

10. října 2016Kateřina Šmajzrová

Extraliga odstartovala

Soutěže družstev sezóny 2016/2017 odstartovalo v sobotu 8. října 1. kolo tht Extraligy. Hrálo se v Ostravě, Bílovci, Praze, Pardubicích a Brně, kde oba týmy hrály na Fakultě stavební. Pozvánka na Facebooku i na webových stránkách Jihomoravského určitě zaujala mnoho šachových fanoušků, kteří se přišli podívat především na hvězdy Nového Boru v čele s indickým velmistrem Pentalou Harikrishnou a naší jedničkou Davidem Navarou.

(přečteno 1477x)(přečíst celý příspěvek)

7. října 2016Martin Petr

Nová sezóna tht Extraligy startuje už o tomto víkendu

Kam můžete vyrazit fandit? Třeba do Brna, kam přijedou hvězdy Nového Boru a nováček extraligy, pražský tým Prestige Photo Unichess.
(přečteno 780x)(přečíst celý příspěvek)

4. října 2016Jan Kolašín

Bureš - Blahynka partií roku tht Extraligy 2015/2016

Vítězem ankety o nejlepší partii uplynulého ročníku tht Extraligy družstev ČR se stala partie Jaroslava Bureše s Martinem Blahynkou, kterou černý po divokém průběhu vyhrál a splnil tím i normu mezinárodního mistra. Na druhém místě se umístila partie Van Nguyen - Petr Neuman.
(přečteno 520x)(přečíst celý příspěvek)

19. dubna 2016Jan Kolašín

Novoborská nadvláda pokračuje sedmým titulem v řadě

Od pátku do neděle proběhlo v Turnově finálové trojkolo tht Extraligy družstev ČR v šachu 2015/2016. Obhájce prvenství 1. Novoborský ŠK mohl slavit další zisk titulu již dvě kola před koncem díky výhře nad Turnovem. V sobotu si zajistilo stříbro družstvo Výstaviště Lysá nad Labem, a v neděli se k medailistům připojila BŠŠ Frýdek-Místek díky výhře nad přímými konkurenty z Labortechu Ostrava. Extraligovou příslušnost neuhájila družstva Zikuda Turnov a TŽ Třinec.
(přečteno 1109x)(přečíst celý příspěvek)

novější zprávystarší zprávy

© pro ŠSČR Pavel Šimáček 2014